Jestem w I trymestrze ciąży - porozmawiajmy

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2013-05-22 15:35
Zachęcamy wszystkie przyszłe mamy w I trymestrze ciąży do podzielenia się swoimi obawami, radościami i nadziejami związanymi z macierzyństwem. Zadawajcie pytania, które często towarzyszom temu etapowi ciąży i udzielajcie na nie odpowiedzi :)

[CENTER]
Fot. Panthermedia[/CENTER]

Jak wygląda ciąża tydzień po tygodniu w I trymestrze? Sprawdźcie tutaj:

Ciąża tydzień po tygodniu - trymestr I
chmielka
napisał/a: chmielka 2013-05-22 17:05
No to ja jestem w pierwszym trymestrze, w trzecim tygodniu, jak się niedawno dowiedziałam :) Na razie jestem w szoku, przerażeniu i totalnym zaskoczeniu pomieszanym z radością. Powiedzcie, co powinnam robić: co jeść, czego unikać, czy mogę sobie pozwolić na podróż samolotem?
chmielka
napisał/a: chmielka 2013-05-27 17:20
Hej dziewczyny, jesteście tu - jak się czujecie? Ja na razie nie mam żadnych dolegliwości - wymiotów itp., aż jestem zdziwiona :D A jak jest z Wami? Możliwa jest taka ciąża bezobjawowa?
stazzja
napisał/a: stazzja 2013-06-18 20:24
Drogie Panie w ciąży, jakich chorób koniecznie trzeba unikać w ciąży? Zachorowanie na które z nich jest szczególnie groźne?
napisał/a: Wiolcia1011 2013-09-04 11:48
Witam:) Jestem w 11tyg. ciąży i dokuczają mi kucia brzucha nad pępkiem po lewej stronie nie są one cały czas ale jak się poruszam to je odczuwam:(czy ktoś z was tak miał?
napisał/a: Wiolcia1011 2013-09-04 11:53
Witaj:) Jeżeli chodzi o pierwsze tyg. to ja też nic nie czułam zresztą każda z nas jest inna:)ja jestem w 11 tyg. i wymiotowałam parę razy tylko:) Na pewno nie możesz jeść surowego mięsa serów pleśniowych...za to trzeba pić dużo mleka albo produktów pochodnych:)
chmielka
napisał/a: chmielka 2013-09-18 15:02
Wiolcia - jak tam bóle? Mam nadzieję, że ustąpiły i czujesz się znacznie lepiej :)
Mellliska
napisał/a: Mellliska 2013-09-19 13:39
To bardzo ciekawy okres ciąży
caprio
napisał/a: caprio 2013-09-19 13:59
Ja kłucia nie miałam, ale za to jak gwałtownie wykonywałam jakiś ruch to potrafiło mocno zaboleć - to chyba te wiązadła obłe czy jakoś tak;). W 1 trymestrze trzeba pamiętać o łykaniu Folika, co do diety no to zróżnicowana i zdrowa.
napisał/a: Tati4 2013-10-14 04:07
Czesc dziewczyny. Mam pytanie moze ktos by mi doradzil, jestem w 8 tygodniu ciazy dopiero co zaczelam a brzuch mam jak by juz skaczylam 4 miesiac. czy to jest normalne?
juz mam jedno dziecko, i w poprzedniej ciazy mialam brzuszek w 8 tygodniuale taki delikatnie ze niebylo go widac a teraz ide po ulicy to wszyscy znajomi pytajaw sie na kiedy juz termin?
CZy moze ktos zna jakas dobra diete ciazowa zeby nieprzytyc za bardzo?
Bede bardzo wdieczna za kazda rade!!!
Powodzenia dla wszystkich ....:))))
napisał/a: Klotyldauk82 2013-10-14 12:15
poczytaj w poradnikach



_______________________________________________

Polecam beton towarowy warszawa zobacz już teraz!
napisał/a: ULTRALAVINIA82 2013-10-15 12:16
gratuluje


_____________________________________________

Polecam pogotowie kanalizacyjne wrocław bardzo fajna strona