preparat ujędrniające biust

napisał/a: aksia 2011-02-21 20:31
Dziewczyhny, a czy któraś z Was słyszała może lub przetestowała bio-organiczny preparat do ujędrniania i powiekszania piersi Bemabiobody?? Noszę się z zamiarem zakupienia tego produktu. Podobno efekty utzrymuja się przez tydzień a ja potrzebuje tylko na wesele prze weekend ;) jestem ciwekawa czy coś wam o tym wiadomo :)
napisał/a: cestjollie 2011-03-15 11:53
Ja przez jakiś czas używałam preparatu z Eveline Cosmetics (taki w intensywnie różowym opakowaniu), ale nie zauważyłam działania powiększającego - piersi były rzeczywiście jędrniejsze, ale rozmiar pozostał ten sam. Słyszałam jeszcze, że skuteczniej działa serum z Bielendy, więc przymierzam się to jego zakupu.
napisał/a: Weronikaoca 2011-03-15 18:44
balsamik z eveline mialam i polecam- ładnie nawilza skórę, a samo masowanie piersi już wpływa na ich ładny wygląd!
Co do wszelkiego rodzaju powiekszaczy- sory, cudów nie ma;) nie wierzę.... ćwizcenia fajnie modelują i ujędrniają biust, ale w tym wypadku liczy się systematyczność i samozaparcie;)
napisał/a: aksia 2011-03-19 18:59
@Weronikaoca a jakie znasz fajne cwiczenia na biust ? może rzeczywiście czas zacząć ćwiczyć? :rolleyes:
napisał/a: aksia 2011-03-31 20:14
A co na to Twoja wątroba?? :confused:
napisał/a: Limetka15 2011-04-03 23:47
"Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tabletkami BUST-UP"

Dlatego, że są własnie reklamowane? Przecież to są bzdury. Żadne tabletki nie sprawią, że biust Wam urośnie! Może się zwiększyć nieco jak przytyjecie, może się zrobi ładniejszy jak poćwiczycie, ale łykanie tabletek to chyba nie jest najlepszy sposób w dodatku bez szans na efekt, co?
BioGaleriaPl
napisał/a: BioGaleriaPl 2011-04-14 15:22
Polecam Bielenda sexy look Serum na biust unosi i powieksza o 2 cm w 2 tygodnie :) przetestowane i zatwierdzone przez chlopaka ;p
napisał/a: radkafatka 2011-04-15 14:49
a ja nie wieże w żadne takie rzeczy! to jest tylko placebo i tyle. przecież wielkość biustu jest uwarunkowana genetycznie, ewentualnie jak przytyjemy to nam się zwiększy i to też nie zawsze. można za to polepszyć ich jędrność poprzez regularne masaże i ćwiczenia!
napisał/a: femme_monia 2011-05-16 13:25
ja tez potwieradzam - bielenda sexy look jedrny biust - dziala
napisał/a: marmolada 2011-05-22 10:41
Balsam działa na skórę, nie oszukujmy się że po wsmarowaniu balsamu czy serum będziemy mieć piękny jędrny biust. A ćwiczycie swój biust? To ma chyba największy wpływ na jego wygląd.
napisał/a: Pearl33 2012-03-27 11:43
Ja już próbowałam kemów z Eveline, Dax, Ziai, Avonu i ogólnie wszystkie były podbne - skóra napięta, ale biust raczej nie podniesiony... Szukam dalej...
napisał/a: marmolada 2012-05-21 12:45
Ale pomyśl jak krem może podnieść biust?