Bidet, czy potrzebny?

napisał/a: pianka2 2008-09-19 20:59
Witam, mam pytanie do uzytkowników bidetu... czy to jest zbędny łazienkowy "mebel", czy rzecz często uzywana i przydatna? Bije sie z myślami czy takie cacko montować... Pomożecie?... Pomożemy... :p
napisał/a: gretchen1 2008-09-20 10:54
Montować, montować. Jeśli tylko masz wystarczająco miejsca, to nie zastanawiaj się. Jak już go zamontujesz to po krótkim czasie na pewno potwierdzisz, że zbędny "mebel" to nie jest, ale wprost przeciwnie;) Pozdrawiam!!!
napisał/a: Collete 2009-02-27 20:41
Bidet potrzebny, ale do czego? Wszyscy myślą, że tam się myje kobieta... tzn no wiecie... o które części ciała chodzi ;)
Jak bidet to i pisuar ;) hihi
napisał/a: sylwiam35 2009-02-27 21:08
Oczywiście,że montować.Bidet jest nieoceniony jak ma sie małe dzieci i o porannym prysznicu mozna tylko pomarzyć.Poza ogólnie znanym przeznaczeniem służy mi do mycia obuwia,czasem namaczania jakiejś części garderoby przed praniem.
napisał/a: sylwiam35 2009-02-27 21:09
Collete napisal(a):Jak bidet to i pisuar ;) hihi


nie widzę związku
napisał/a: aniap1 2009-02-27 21:34
ja mam w domku i jest potrzebny i przydatny . Jak jest miejsce to pewnie że montować
napisał/a: pianka2 2009-02-27 23:50
wiecie co? miejsca na zwykły bidet niestety nie miałam ale kupiliśmy BioBidet i jest odjazd Dzieki wszystkim za rady!!!!
napisał/a: Naklejka 2009-03-18 12:46
no właśnie - do czego właściwie służyć ma bidet? :) nigdy nie korzystałam, bo i nie często się spotykałam z jego obecnością w łazience...
napisał/a: pianka2 2009-04-07 00:07
Oj powiem wam że pokochałam ten mój biobidet, bo to cudna rzecz Do czego służy? Cóż, jak by to powiedzieć.... poza "babskimi" zabiegami, korzysta z niego moja cała rodzinka, łącznie z dzieciakami, które od czasu jego zamontowania nie mają brązowych gatków . Mój model to BioBidet BB-800 i nie wiem czy takie zwykłe bidety mają takie funkcje jak ten ale powiem jedno że nigdy wcześniej korzystanie z toalety nie sprawiało mi takiej frajdy. Masażyk - nie ma problemu; ostre indyjskie jedzonko? też spoko bo bidecik wypłucze zanim zacznie "piec"; zatwardzenie?... 3 min i już po. Mówię wam rewelka i już.
A sie zastanawiałam czy to ustrojstwo w ogóle montować :p
napisał/a: pianka2 2009-04-07 00:09
a co do miejsca, o którym pisze Aniap, to ten biobidecik montuje sie na starej desce, więc miejsca nie potrzeba wcale!
napisał/a: Naklejka 2009-04-07 11:48
wow... ciekawe.... :) nie jestem pewna, czy chciałabym żeby mi coś tryskało na pupę w trakcie załatwiania swoich spraw, ale pewnie da się przyzwyczaić ;)
napisał/a: pikaczu 2009-04-15 23:18
jestem facetem i wiem ze niektorzy myslą ze bitet jest tylko dla kobiet
TO NIE PRAWDA
sprzedawca ze sklepu z płytkami ceramicznymi http://sklep.in-side.pl poradził mi montaż bidetu i jestem z tej podpowiedzi niezwykle zadowolony
korzystam równie czesto jak moja żona