Niebanalne dekoracje

napisał/a: uzzy 2010-01-18 12:25
Witam,
wykonuję na zamówienie indywidualnie projektowane do każdego wnętrza naklejki
ścienne (motywy roślinne, abstrakcje, tribale, itp.), wydruki wielkoformatowe
wysokiej jakości do aplikacji na ścianach, wydruki na płótnie malarskim oraz
szkice i ręcznie malowane obrazy. Już dziś możecie Państwo odmienić swoje
mieszkanie i biuro stylowymi dodatkami. Zapraszam do zadawania pytań i
wysyłania zdjęć wnętrz z przybliżonym opisem czego Państwo oczekują, a szybko
wykonam i odeślę wstępny projekt z wyceną. Pytania i zamówienia proszę
kierować na maila: [email]rafal@graffika.com.pl[/email]
Laryska
napisał/a: Laryska 2010-02-07 22:27
a ja uważam, że samemu można niebanalnie i indywidualnie zaprojektować mieszkanie i dostosować do swoich potrzeb! Teraz życie toczy się głównie w kuchni, łazience, TV-room i przy komputerze! Warto zatem umilić i udekorować wszystkie zakamarki np własnoręcznie malowaną obudową do komputerów lub jakieś inne fajne gadżety. Zajrzyjcie na stronkę http://ibox.pl/ To kopalnia pomysłów! Nie oderwiecie się od monitorów!
napisał/a: leniwiec 2010-02-25 15:43
Niektóre rzeczy - faktycznie można samemu. Pewnie nawet większość, a co zdolniejsi artystycznie poradzą sobie sami z całością. Gorzej, jeśli sami nie mamy głowy a chcemy mieć odjazdowe mieszkanie. Ciekaw jestem an przykład czy takie mieszkanie to samodzielne dzieło właścicieli, czy też przyłożył się do tego jakiś architekt. Jedno z ciekawiej urządzonych mieszkań jakie widziałem...
napisał/a: katarina1155 2010-02-25 22:08
Ciekawie tak, ale ja bym nie mogła w takim mieszkac, w tej zielonej sypialni chyba w życiu bym nie zasnęła. Jedyne co mi się podobało to łazienka.
napisał/a: final 2010-04-01 12:26
Jest teraz w sklepach tak duża ilość dekoracji bardzo niebanalnych, wiec nie wiem czy opłaca się samemu w to bawić. Można za niewielkie pieniądze mieć bardzo fajne, oryginalne rzeczy, wystarczy tylko dobrze szukać. Moja znajoma urządza sobie dom w stylu meksykańskim i znalazła potrzebne dekoracje na zwykłym targu ze starociami. Trzeba szukać.
napisał/a: kate_m 2010-07-05 10:42
Zobaczcie! Znalazłam bardzo ciekawe artykuły :)
napisał/a: black_dahlia 2010-08-11 13:13
Zależy o jakich dekoracjach mówimy, czy o meblach czy o dodatkach.
ja np. gdy szukam czegoś nietypowego do mieszkania to zwykle zaglądam do myin.pl tam jest naprawdę duży wybór ciekawych produktów.
Stoły mają świetne.
A ciekawy stół to podstawa każdego salonu.
napisał/a: Tomuz 2011-11-17 19:55
Ostatnio widziałem rewelacyjne grzejniki dekoracyjne, które były ozdobione specjalnymi kształtami o dosłownie wyglądały jak sztukateria. Mam centralne ogrzewanie, więc raczej nie zdecyduje się, ale "kopara opadła" :)
napisał/a: Gabi222 2011-12-30 11:40
O tak, niektóre grzejniki dekoracyjne są na prawdę piękne, ale niestety ich cena znacznie rożni się od standardowych;/







_________________
Wnętrza marzeń: 3esdesign.pl/wykonczenia_wnetrz/
napisał/a: kuchareczka 2012-02-24 16:35
a mnie wystarczą malowidła ścienne syna ;)
napisał/a: 0sweetness0 2012-10-06 14:59
Ja robię sama "obrazy" ,które super się komponują z ogólnym wystojem pokoju i gwarantuje ,ze każda z was potrafiłaby taki obraz zrobić :)
napisał/a: olamik 2013-05-13 10:44
WItam,

ja ostatnio sama robiłam naklejki do pokoju dziecinnego i dało mi to dużo frajdy :)