jedzenie przez internet?

napisał/a: talkative 2010-01-10 23:12
Jakiś czas temu rozmawiałam z koleżanką, która jest miłośniczką kupowania wszystkiego przez internet i powiedziała mi, że nawet jedzenie zamawia w sklepach internetowych. Zastanawiam się jak podchodzicie do zamawiania żywności w internecie. Po namowach koleżanki, przed świętami zamówiłam w sklepie lap-pol.pl szynkę i różne mięsa i powiem Wam, że w sumie całkiem to fajne. Dostawa prosto do domu na następny dzień, mięso było smaczne i co najważniejsze świeże (a tego się najbardziej obawiałam). Na codzień mało w ogóle jadam więc to by się zmarnowało, ale przed większymi imprezami bądź swiętami jest to spoko rozwiązanie. Co o tym sądzicie?
napisał/a: black_dahlia 2010-01-13 16:03
Sposób robienia zakupów jak każdy inny.
Ja sklepów ze sklepów z żywnościa korzystam, a teraz zastanawiam się nad wykorzystaniem ich ..do zrobienia niespodzianki;) A konkretnie mam na myśli dodomku.pl, widziałam, że mają oni w ofercie kosze z różnymi produktami. Na urodziny, czy na rocznice ślubów idealne ;)

Co o tym sądzicie?
napisał/a: talkative 2010-01-27 13:49
Ooo całkiem ciekawy pomysł. Ja generalnie uważam, że jeżeli mamy możliwość skorzystania z takiej opcji to dlaczego nie. Zresztą dla zapracowanych osób jest idealne rozwiązanie bo nie traci się cennego czasu na wystawanie w potężnych kolejkach do kas :)
napisał/a: black_dahlia 2010-01-29 15:18
Stanie w kasach to istny horror, wiem cos o tym bo nie ma dnia, żebym sie nie irytowała. Nie wiem dlaczego nikt nie dba o klientów, którzy stoją czasem nawet 15 minut az zostana obsłużeni :mad:
A wracając do tematu dodomku.pl to chciałabym dostac taki wielki kosz ze słodkościami, albo jakims dobrym winem :D
napisał/a: rose80 2010-02-16 09:54
Jeszcze nie miałam okazji korzystać ze e-sklepów spożywczych, tzn. moja koleżanka jest zwolenniczką takiego rodzaju zakupów ( kupuje w a.pl , e-delikatesy.net.pl , mais.pl) więc szybciej niż myślę zostanę "dobrowolnie" zmuszona do sprawdzenia internetowych zakupów spożywczych. Kolejki i tłumy w supermarketach mnie dobijają więc jest to niewątpliwie fajna opcja.
napisał/a: dynamite 2010-03-05 12:19
OOOO tak stanie w kolejkach w supermarketach to jest koszmar;/ nienawidzę tego po prostu nie cierpię tego. Szczególnie w okresie przed świątecznym. Dramat jak sobie o tym pomyślę, to mnie dreszcze przechodzą. W takich sytuacjach sklepy spożywcze ( internetowe ) spadają jak z nieba.
Moja koleżanka, która mieszka w Warszawie często robi zakupy w sklepie a.pl. Jest zachwycona, bo szybko realizują zamówienia, mają duży wybór, ale przede wszystkim jedzenie jest świeże;)
napisał/a: rose80 2010-03-05 13:12
dynamite napisal(a):OOOO tak stanie w kolejkach w supermarketach to jest koszmar;/ nienawidzę tego po prostu nie cierpię tego. Szczególnie w okresie przed świątecznym. Dramat jak sobie o tym pomyślę, to mnie dreszcze przechodzą. W takich sytuacjach sklepy spożywcze ( internetowe ) spadają jak z nieba.
Moja koleżanka, która mieszka w Warszawie często robi zakupy w sklepie a.pl. Jest zachwycona, bo szybko realizują zamówienia, mają duży wybór, ale przede wszystkim jedzenie jest świeże;)


Tłumy są zawsze, wszędzie i o każdej godzinie, a mówi się o kryzysie:) Takie internetowe zakupy to wybawienie....więc czemu nie iść z duchem czasu:)
napisał/a: dynamite 2010-03-16 10:32
No tak takie sklepy internetowe dla mnie też są wybawieniem. I chciałam was zapytać o to, jakie sklepy wy znacie i polecacie??
Gdzie warto robić zakupy spożywcze, gdzie jest tanio? I jedzenie będzie świeże??
Bo chciałabym poznać kilka sklepów, żeby w razie potrzeby mieć w czym wybierać;)
napisał/a: final 2010-04-13 08:45
No z tego co widzę, to większość osób w temacie poleca a.pl, więc chyba musi to być dobry sklep. Sama szukam jakiegoś sprawdzonego miejsca, w którym mogłabym zamawiać spożywcze zakupy. Zależy mi bardzo na tym, żeby jedzenie było dobrej jakości. Czy nie wiecie może jak jest z tą świeżością w tym sklepie? Będę wdzięczna za informacje.
napisał/a: dynamite 2010-04-15 09:06
Nic dziwnego, że wiele osób w temacie pisze o a.pl w końcu jest sklepem bardzo dobrze zaopatrzonym i nie ma się co dziwić, że aż tyle osób robi tam zakupy. Mnie to nic a nic nie dziwi. No i jeszcze jak jedzenie jest dobrej jakości to tym bardziej można właśnie w tym sklepie zamawiać jedzenie.
napisał/a: karo_kwiat 2010-05-06 14:13
Nie polecam zamawiania przez internet zwłaszcza żywności ekologicznej. Dostałam kilka razy produkty o wątpliwej jakości. Niektóre miały nawet larwy w środku, mowa o makaronach. Potem się z tego takie paskudztwo wykluło i cały dom w tym miałam. Robaki które się nazywają "kliki".
napisał/a: czarna_magnolia 2010-08-11 11:55
@karo_kwiat
To mnie zmartwiłaś swoim komentarzem. bo ja z okazji bycia po operacji i zakazu dźwigania przez najbliższy miesiąc właśnie zamierzałam się przerzucić na zakupy żywności przez internet.
Szczególnie że program listonic.pl którego używam do robienia list zakupów właśnie uruchomił przerabianie list zakupów na koszyki zakupów w różnych sklepach. I właśnie z niego wyszło mi że a.pl jest najtańszy (bo porównuje też ceny) i o tym sklepie myślałam na początek. A może jest coś z jeszcze przystępniejszymi cenami?
Jak tam w a.pl z kupowaniem warzyw i owoców? są dobrej jakości? mnie wędliny i mięsa nie interesują, ale warzyw to zjadam wiele kilogramów tygodniowo więc zależy mi na tym żeby były świeże? No i czy oni mi to naprawdę pod same drzwi (4 piętra) przyniosą? nawet jak zamówię sześciopak wody mineralnej? Jeśli tak to może w ogóle warto się przerzucić na coś takiego, bo i kolejek nie ma i dźwigać nie trzeba.