Szukam żłobka

napisał/a: Nata77 2007-08-11 09:46
szukam żłobka w Warszawie (Wesoła, Stara Miłosna, Sulejówek lub okolice).
Jestem mamą 6-miesięcznej córeczki i za kilka miesięcy wracam do pracy. Moja pociecha uwielbia inne dzieci i sądzę, że będzie zadowolona ze żłobka. Szukam przyjaznego miejsca - może któraś z mam pomoże?
napisał/a: Uleczka 2007-08-17 15:24
napisal(a):

W Starej Miłosnej jest prywatny mini żłobek "Słoneczko" prowadzony przez doświadczone panie - wcześniej pracowały w żłobku na Gocławiu. Działalność ma zrejestrowaną jako "opieka domowa". Moją córeczkę już zapisałam - zaczynamy od października. Panie przyjmują dzieci w wieku od 1 roku 2-3 miesięcy - dziecko powinno już chodzić. Telefon do żłobka 660 736 309. Żłobek mieści się na nowym osiedlu "Pod sosnami". Jest to mieszkanie na parterze w bloku z mieszkanie jest wyjście na duży taras na którym rośnie trawka, są piaskownice i inne atrakcje. Można duużo pisać, w skrócie mogę powiedzieć, że "Słoneczko" ma generalnie dobry 'wiber' :) Rodzice są zadowoleni a dzieci.. cóż nie śpieszą się z powrotem do domu :) a to chyba najlepsza rekomendacja.

Pozdrawiam.
ula
napisał/a: dorka844 2010-08-12 12:26
Witam,
polecam przejrzenie informacji o żłobkach i przedszkolach na http://www.zlobki-przedszkola.pl Można łatwo znaleźć placówkę prywatną lub publiczną, gdyż podany jest wiek przyjmowanych dzieci :)
napisał/a: jaga4 2012-12-08 11:38
Uleczka napisal(a):W Starej Miłosnej jest prywatny mini żłobek "Słoneczko" prowadzony przez doświadczone panie - wcześniej pracowały w żłobku na Gocławiu. Działalność ma zrejestrowaną jako "opieka domowa". Moją córeczkę już zapisałam - zaczynamy od października. Panie przyjmują dzieci w wieku od 1 roku 2-3 miesięcy - dziecko powinno już chodzić. Telefon do żłobka 660 736 309. Żłobek mieści się na nowym osiedlu "Pod sosnami". Jest to mieszkanie na parterze w bloku z mieszkanie jest wyjście na duży taras na którym rośnie trawka, są piaskownice i inne atrakcje. Można duużo pisać, w skrócie mogę powiedzieć, że "Słoneczko" ma generalnie dobry 'wiber' :) Rodzice są zadowoleni a dzieci.. cóż nie śpieszą się z powrotem do domu :) a to chyba najlepsza rekomendacja.

Pozdrawiam.
ula


witam Wszystkich Zainteresowanych tematem,

Post Uli jest dość stary, a troszkę się zmieniło przez kilka ostatnich lat.
"Słoneczko" mieści się teraz na parterze w domku przy ul Wczasowej (wejście od Jana Pawła). Dzieci mają do dyspozycji spory ogródek z piaskownicą i innymi zabawkami. Dzieci przyjmowane są już nawet w wieku 6 miesięcy.
Rzeczą która pozostała bez zmian jest atmosfera i wspaniała opieka.
Moje starsze dziecko zakończyło już edukację w tym żłobku, ale muszę powiedzieć, że do tej pory bardzo chętnie ze mną odbiera młodszą córkę.
Ponadto był rewelacyjnie przygotowany do edukacji przedszkolnej ( sama ze względu na brak czasu oraz odpowiedniej wiedzy pedagogicznej nie potrafiłabym go tak przygotować).
Jako mama z czystym sumieniem mogę polecić tę placówkę.

Jaga4
napisał/a: gint 2013-01-21 13:22
W Krakowie powstają dwa nowe żłobki - przy ul. Drukarskiej i Felińskiego.
Więcej informacji na [url]www.krainaodkrywcy.pl[/url]
kajametrowsk
napisał/a: kajametrowsk 2014-02-21 17:18
Witaj. Proponuję zapisać dzieci do żłobka Troskliwe Misie : http://www.troskliwe-misie.pl/ Znajduje się on na ulicy Zięby 8. CHodzi tam już moje drugie dziecko. Obydwa maluchy były bardzo zadowolone. Atmosfera jest fajna o czym świadczyło to, że dzieci nie bały się tam chodzić a po powrocie gadały jak najęte jak upłynął im dzień ;) Generalnie opieka jest na medal, opiekunki miłe, łapią dobry kontakt z dziećmi, nawet tymi najbardziej zamkniętymi w sobie. Moja młodsza córka była bardzo nieśmiała ale teraz kiedy chodzi do tego żłobka zaczyna mieć bardzo dobry kontakt z innymi dziećmi.
Pozdrawiam.
napisał/a: hybryda87 2017-04-03 16:26
Jeżeli chodzi o Warszawę to faktycznie wybór jest tak duży, że cieżko wybrać. Polecam Wam przejrzeć ich ofertę - http://www.pomaranczowa-ciuchcia.pl/ . Mnie zachęciła, to może i Wam przypadnie do gustu.