Małe piersi - duży problem?

napisał/a: pinkmause 2009-02-17 16:27
O większych miseczkach mówi się i pisze sporo, okładki i portale obfitują w zdjęcia okrągłych i kształtnych biustów. A co robić, jeśli biust nie jest naszym atutem? Na skutek ciąży, albo po prostu niesprawiedliwości natury, niektóre z nas mają piersi odbiegające od wymarzonego ideału. I co dalej???
Podstawa to dobry biustonosz, niestety czasami się go zdejmuje i ... jak sobie z tym radzić?
Może macie jakieś sugestie lub sprawdzone metody? Zapraszam do dyskusji.
napisał/a: dzo83 2009-02-17 16:53
Ja mam kilka sposobów na powiększenie biustu, ponieważ ten problem dotyczy równiez i mojej osoby
* nalezy nosić bluzki, które posiadają duże wzory (optycznie powiększają biust) najlepiej w duże poziome i szerokie pasy
* sukienki , powinny być odcinane pod biutem
* bluzki z falbanami bądź marszczeniami
* jasne kolory wizualnie powiększają biust
* mozna np. wyeksponować plecy, nakładając bluzkę lub sukienkę z odsłoniętymi plecami (wtedy odwracamy uwagę innych od naszych piersi, a skupiamyich uwagę np. na pięknych plecach)
napisał/a: nagietkaa 2009-02-17 17:21
Witam:)

Mnie osobiscie takze dotyczy ten problem:)

Ale zdazylam sie juz do tego przyzwyczaic:)

Jesli chodzi o sprawdzone sposoby na optyczne powiekszanie biustu to bardzo czesto nosze bluzeczki z marszczeniami - faktycznie wydaja sie znacznie wieksze:) :) :)

Zapraszam do dyskusji:

http://forum.polki.pl/showthread.php?t=11670
napisał/a: Collete 2009-02-17 17:22
pinkmause napisal(a):
Podstawa to dobry biustonosz, niestety czasami się go zdejmuje i ... jak sobie z tym radzić?

No właśnie. Zdejmujemy go czasem przed mężczyzną... I co wtedy? Ja niestety również jestem (nie)szczęśliwą posiadaczką małych piersi i powiem szczerze - jest to mój słaby punkt i trudno jest mi sie odkrywać przed mężczyzną. Spotkałam wielu, którzy twierdzą że rozmiar nie ma znaczenia, ale i tak wiem swoje. Faceci uwielbiają większe piersi :(
No cóż... Operacja? Zdecydowanie NIE. Staram się je podkreślić ładną, delikatną bielizną, a nie wypychać na siłę, zniekształcając ich wygląd zupełnie. Nie ma to sensu moim zdaniem...
napisał/a: dzo83 2009-02-18 00:01
A ja przeczytałam własnie o powiększeniu piersi bez operacji.
Zabieg polega na wstrzykiwaniu pod gruczoł piersiowy jakiegoś gęstego kwasu hialuronowego, po dwóch tygodniach obrzek mija, i na 1,5 roku mamy większe piersi, cena hmmmm to zalezy od wskrzynietego prepartu, ale skutków ubocznych nie ma ... gdybym jeszcze zarabiała z 5-6 tys to kto wie , może i bym się skusiła
napisał/a: pinkmause 2009-02-18 08:24
To alternatywa. Są też dostępne tabletki i kapsułki i to w 100% naturalne. Np. taki preparat BUST UP 4, szeroko reklamowany jako: kuracja, która poza powiększeniem i ujędrnieniem piersi powoduje znaczny wzrost włosów i paznokci, wygładza skórę, wspomaga perystatykę jelit, łagodzi efekt napięcia przedmiesiączkowego oraz dolegliwości menopauzy i daje doskonałe rezultaty dla kobiet, które straciły jędrność biustu po karmieniu piersią. Cena nie jest banalna, ale ja osobiście nie bardzo mam przekonanie o tego typu kuracji. A co z kosmetykami? Znacie jakieś, które dają efekty?

/Wykorzystanno materiały ze strony: http://www.domzdrowia.pl/69210,bust-up-4-x-30-tabl-kuracja-powiekszajaca-biust-4-opakowanie-gratis.html/
napisał/a: Collete 2009-02-18 08:36
Bardzo kusząca alternatywa - ten kwasik ;)
Tak poza tematem -
Do czego kobiety są zdolne! To niesłychane! Na jednej ze stron, gdzie można powiększyć sobie piersi (właśnie tym kwasem), można również odtworzyć sobie BŁONĘ dziewiczą! :p HA HA

Cena zabiegu to: 3500 zł :D
Która chętna???
napisał/a: pinkmause 2009-02-18 10:11
Collete ciekawa propozycja ta poza tematem. Hi hi. Ale w moim wieku to już byłoby chyba śmieszne. Ale jeszcze trochę i już wszystko będzie możliwe...
napisał/a: ataga105 2009-02-18 10:29
Ja znalazłam jeszcze inną metodę. Tutaj cytuję:
Bezpieczna, mało inwazyjna metoda powiększania biustu bez użycia implantów; światowy przełom w medycynie estetycznej - to nowość, która jest dostępna w IQ Medica Centrum Chirurgii Plastycznej. Krągłe, jędrne i pełne piersi można mieć dzięki preparatowi Macrolane.
Link: http://wizaz.pl/medycyna/powiekszanie_piersi/
I jest to dla mnie kuszące...
napisał/a: dzo83 2009-02-18 11:34
1. Szybkie triki na jędrność

Kremy do biustu przechowuj w lodówce. Dzięki temu zawarte w nich składniki zadziałają bardziej efektywnie. Poza tym zimno daje natychmiastowy efekt pojędrnienia skóry. Latem to też świetny zabieg chłodzący.

2. Muśnij piersi Pudrem brązującym. Między nimi, we wgłębieniu, zostaw jasny pasek. To sprawi, że optycznie wydadzą się krąglejsze w bikini lub wydekoltowanej sukience. Apetycznie wygląda też dekolt omieciony pudrem z opalizującymi drobinkami.

Słyszałyście o takim wynalazku „biustonosz w spreju lub żelu”. ???
napisał/a: gretchen1 2009-02-18 18:12
Aby biust ładnie wyglądał pod bluzeczką polecam silikonowe wkładki, które wkłada się do biustonosza. Świetna sprawa, nie przeszkadzają, nie uciekają, nie uwierają.

A kiedy kobieta o niewielkim biuście zdejmie biustonosz przed mężczyzną... to... będzie miło i romantycznie jeśli ten mężczyzna będzie zasługiwał na tę bliskość;)
Nasi faceci też mają swoje wady, i co wtedy? Przecież miłość nie jest wcale mniejsza...
rakastan
napisał/a: rakastan 2009-02-18 21:13
Najlepiej nie przejmować się tym i zaakceptować. Poza tym jeden facet lubi jak kobieta ma mały biust a inny woli duży.